Müşteri Hizmetleri
ÜYE GİRİŞİ

 
CANLI DESTEK

CANLI DESTEK HATTI

Merhaba, Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Görüşmeye Başla
DÖVİZ KURLARI

Euro : 27,5000
Dolar : 27,0000

MNG KARGO İLE TÜM
GÖNDERİMLER İNDİRİMLİ

Satış Şartları

18 yaşından küçük kişiler YedekParcaBizden.com ‘dan alışveriş yapamaz.

YedekParcaBizden.com’dan yapılacak alışverişlerde Kredi Kartı veya Havale/EFT yöntemi , kullanılabilmektedir.Bunlar dışında herhangi bir şekilde ödeme kabul edilmemektedir.

Sipariş tarihinden sonra gerçekleşen, daha önceden ön görülemeyen sebeplerden (tabii afet, savaş, terör, iletişim hatlarındaki büyük sorunlar vs.) dolayı sözleşmeyi imzalayan tarafların sorumluluklarını yerine getirememeleri ve bu durumun on (10) günden fazla sürmesi durumunda tarafların her birinin tek taraflı fesih hakkı doğacaktır.

YedekParcaBizden.com temin ve ulaştırma sisteminde . Nadiren de olsa, tedarikçi firma stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu tür sorunlardan dolayı ürünün temin edilememesi veya teslimatın dört (4) iş günü gecikmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve istenirse ürün bedeli olarak alınmış olan tutar iade edilirek sipariş iptal edilir.

YedekParcaBizden.com, müşteriye satın aldıkları ürünleri kargo ile ve sigortalı olarak ulaştırmaktadır. Teslimat sırasında ürün paketi müşteri tarafından kontrol edilmeli, hasarlı paketler teslim alınmayarak kargo görevlisine tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra sitemizin iletişim bilgileri kısmındaki telefon numaraları aranarak durum bildirilmelidir. Bunun akabinde sipariş yeniden hazırlanarak en kısa zamanda gönderilecektir. Eğer hasarlı, paketi açılmış ürünü teslim alırsanız kargo firmasının ürünü size tam olarak ulaştırdığını kabul etmiş olursunuz.

Satın alınan ürünler, fatura tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde, paketi açılmadan, kullanılmadan ve nedeni belirtilerek iade edilebilir. Müşterinin sadece ürün iade formunu doldurarak YedekParcaBizden.com `a ulaştırması yeterlidir. Tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Yanlız ;YedekParcaBizden.com`dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik aksamı ürünlerinde hiç bir süretle iade kabul edilmemektedir .

YedekParcaBizden.com` dan aldığınız tüm ürünler ithalatçı firma garantisi altındadır .Ürünler T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığının ilgili ürün gruplarına belirlediği süre zarfında garantilidir .

YedekParcaBizden.com faturanızı saklamanızı öneririz ,YedekParcaBizden.com faturanız garanti belgenizdir.

YedekParcaBizden.com’dan alışveriş yapan kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır